Post image for Seniori minimalno protiv Topuskog

Seniori minimalno protiv Topuskog

12. listopada 2011.

Lekenik – Topusko 1:0 (1:0)

Seniori Lekenika rutinski su odradili kup utakmicu 4. kola protiv Topuskog. Za Lekenik su nastupili: 12 Sigur, 3 Ičanović, 4 Komić, 5 Domitrović, 6 Matković, 8 Ferenček (od 36. minute  15 Handanović), 9 Mesić, 13 Marjanović, 14 Rajić (od 64. minute 19 Majstorović), 18 Sekulić, 21 Ćosić. Jedini pogodak na utakmici postigao je ,najmlađi na terenu, Damir Matković kojemu je to ujedno i prvi seniorski pogodak. Sve je započelo u 28. minuti prekršajem na 30. metara kojeg je izveo Mesić. Vratar gostiju tek skreće u korner. Korner je također izveo Mesić te najviši u skoku je Matković koji pogađa suprotni nebranjeni dio gola gostiju. Lekeničani su tokom cijele utakmice kontrolirali tempo i rezultat. Najbliži pogotku bio je Rajić. Mesić je izveo prekršaj iz kosa u 55. minuti. Rajić iz pozadine “tuče” glavom ali lopta pogađa u vratnicu.IMG_4326.JPG

 IMG_7464.jpg

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: