Post image for U tijeku izgradnja krovišta na tribini

U tijeku izgradnja krovišta na tribini

11. listopada 2011.

refreshOAuth2Token got the following response:
{ "error": "invalid_request", "error_description": "Missing required parameter: refresh_token" }using refreshToken

Paralelno sa nogometnim uspjesima seniorskog sastava u premjernom nastupu u IV. HNL, NK Lekenik nastavlja sa zacrtanim ciljevima u poboljšanju infrastrukture. Nakon ovogodišnje izgradnje velike tribine, ovih dana traju radovi na postavljanju krovišta na istu. Odmah po završetku krovišta, slijedi postavljanje sjedalica i stolarije tako da će novi objekt vrlo brzo biti u punoj funkciji i dati nogometnom centru jednu novu dimenziju. Istovremeno sa radovima na tribini, dovršavaju se i radovi na pomoćnom igralištu. Tako je nedavno završeno njegovo proširivanje u pune dimenzije i posijana je trava, a jučer su u radnoj akciji pristalica kluba postavljeni i stupovi za zaštitnu ogradu iza gola. U velikoj radnoj akciji tijekom ljeta, postavljeno je i automatsko zaljevanje, a nedavno i stupovi za rasvjetu. U tijeku je i dogradnja klupskih prostorija.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: