Juniori: Pobjeda nad Frankopanom u kupu

6. listopada 2011.

IMG_4154.JPG

Juniori Lekenika pobjedili su vršnjake iz Galdova rezultatom 5:1. Pogotke su postigli: Vidnić, Težački, Matković 2 i Petričević.

Lekenik – Frankopan 5:1 (1:0)

Lekeničani su odmah nakon početnog sučevog zvižduka preuzeli kontrolu nad utakmicom te držali ju na visokom nivou tokom cijele utakmice. Takav tempo gostujuča momčad nije mogla pratiti te su juniori Lekenika to iskoristili za visoku pobjedu. Prvo poluvrijeme završava minimalnom prednošću domaće momčadi. Grgić je dodao Križaniću na lijeu stranu koju centaršutom na drugoj stativi nalazi Vidnića. Nastavlja glavu te Lekenik vodi. Nastavak je započeo sa dva brza pogotka lekeničana. Prvo je pogodio Težaćki, a minutu kasnije Matković. Gosti izjednačavaju sredinom drugog dijela iz kaznenog udarca. Do kraja utakmice nešto više od 50 gledatelja vidjelo je još dva pogotka te nekoliko vrlo ljepih akcija i proigravanja. Strijelci posljednja dva pogotka bili su Matković , koji postiže svoj drugi pogodak na utakmici , te Petričević , nekoliko minuta kasnije što je ušao u igru.

Za Lekenik su nastupili: Sever, Dorotić, Vidnić, Kocmanić, Balinčić, Cavrić, Kobi, Grgić, Matković, Težački, Križanić, Petričević, Vlahovac, Ivić, Majstorović

Raspored utakmica kupa juniora:

Domaći Gosti  
Banovac slobodan
Češko selo Metalac SRIJEDA
Lekenik Frankopan SRIJEDA
Mladost P. Segesta ČETVRTAK

 

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: