Post image for Sve kategorije uvjerljive

Sve kategorije uvjerljive

1. listopada 2011.

U subotu (1.10.2011) igrale su sve kategorije mladeži Lekenika te svi su bili uvjerljivi.

Juniori su visoko nadvisili domaću momčad Sloge u Hrastovici.

Juniori: Sloga Hrastovica – Lekenik 0:9

Strijelci: Mikočević, 2 Težački, 2 Damir Matković, 2 Leon Križanić, Petričević i Grgić.

Za juniore su nastupili: Balinčić, Dorotić, Ivić, Vlahovac, Kocmanić, Mikočević, Kobi, Matković, Težački, Cavrić, Križanić, Grgić, Petričević, Majstorović, Vidnić, Perović.

Juniori Lekenika nakon postignutog pogotka

Stariji pioniri lagano su se obračunali nad vršanjcima iz Budaševa. Pioniri su tokom cijele utakmice kontrolirali igru i rezultat. Ipak ri rezultatu od 5:0 dolazi do velike domaće dekoncentracije te gosti u nekoliko minuta zabijaju 3 pogotka. Ipak to ih je probudilo pa su nastavili postizati pogotke.

Stariji pioniri: Lekenik – BSK Budaševo 10:3

Stariji pioniri
Stariji pioniri sa trenerom Igorom Rožićem – 2011/2012

Mlađi pioniri također su bili uvjerljivi ali ne sa pobjedom već porazom. Nažalost gosti su bili puno konkretniji i spretniji te zasloženo su odnjeli visoku pobjedu. Stijelci za Lekenik bili su Balukčić Mario i Bilalić Edin.

Mlađi pioniri: Lekenik – BSK Budaševo 2:9

Mlađi pioniri
Mlađi pioniri sa trenerom Mariom Bušićem – 2011/2012

Limači iz Gvozda dolaze sa sva tri boda. U utakmici sa domaćim Podovima postignuli su četri pogotka te tako upisali drugu ovosezonsku pobjedu.

Limači: Podovi Gvozd – Lekenik 0:4

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

Blue Warriors listopad 2, 2011 u 20:11

ispravak netočnog navoda: juniori su dobili 9:0 kao što se vidi i po strijelcima..