Post image for Juniori. Do remija nakon drame u završnici utakmice

Juniori. Do remija nakon drame u završnici utakmice

24. rujna 2011.

IMG_3831.JPG

Juniori NK Lekenik 2011/2012

IMG_3913.JPG

Leon Križanić strijelac dva pogotka

Juniori Lekenika odigrali su bez pobjednika protiv Frankopana iz Galdova. Gosti do 60. minute nadmočniji i željni igre za razliku od domaćih te zasluženo vode 0:2. Ipak nogomet je nepredvidiv. Leon Križanić pokušava nekoliko puta iz daljine ali lopte odlaze preko gola. Brzu akciju domaćih zaključuje pogotkom u 66. minuti. Lekenik je stegnuo obruč oko gola Frankopana jer su gosti neprepoznatljivi u odnosu na prvih sat vremena igre. Matković puca sa pola igrališta ali istrčali vratar Frankopana ipak stiže te skreće loptu u korner. Kobi je izborio korner u 81. minuti. U šesnaestercu Leon Križanić je najprisebniji te zabija za izjednačenje. Frankopan je zreo za još jedan pogodak. Matković puca ponovno iz velike udaljenosti. Lopta pogađa stativu te putuje samom gol-crtom do druge stative te odlazi u aut. U 83. minuti nespretna reakcija domaće momčadi koja rezultira crvenim kartonom golmana Severa. U tih posljednjih 7 minuta Lekenik pokušava ali ipak neuspjeva napraviti potpuni preokret. Ipak remi je najpravedniji. Vrlo zanimljivo je napomenuti kako su juniori Lekenik u tri od četri utakmice gubili te zatim stizali rezultatu posljednjim minutama susreta.

 

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: