Limači: Do prve pobjede preko Češkog Sela

18. rujna 2011.

Lekenik – Češko Selo 4:1 (2:0)

Limači Lekenika uspisali su prvu ovosezonsku pobjedu u 4. kolu lige Limača SM. Ekipa Lekenika spretno i sretno pobjedila je rezultatom 4:1. Na samom početku susreta Lekedik dovodi u vodstvo Dino Komar. Na 2:0 povisuje Ivan Vratarić. U drugom dijelu za Lekenik su još strijelci Ivan Pavušak te Lovro Matijević. Počasni pogodak gosti postižu dvije minute nakon posljednjeg lekeničkog odnosno u 50. minuti.

Bravo limači!

Za lekenik su nastupili: Ante Tolić, Stjepan Pavušek, Ivan Preložnjak, Martin Cepanec, Lovro Matijević, Fran Štimac, Dino Komar, Ivan Pavušak, Ivan Vratarić, Matea Starčević, Marko Grgić, Ivan Rožanković, Dorotea Rožanković, Leonardo Lukačević, Karlo Havidić. Trener: Nenad Stojević

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: