Juniori: Lekenik – Metalac 8:0

17. rujna 2011.

NK Lekenik-Nk Metalac Sisak 8:0 (4:0)

U 3. kolu juniorskog prvenstva Lekenik je igrao na domaćem terenu protiv momčadi NK Metalac iz Siska. Za razliku od seniora koji su igrali isto sa ekipom Metalca, juniori su bili uvjerljiviji. Od početka utakmice Lekenik je pritiskao gostujuću momčad i već na poluvremenu su imali rezultat od 4:0, . Do kraja utakmice su  zabiti još 4 gola. Iako je rezultat moga biti i veći mozemo biti prezadovoljni ovim rezultatom i odličnom igrom naših juniora. Slijedeći vikend dolazi nam  ekipa NK Frankopan.

Golove su zabili: Matković(3),Petričević(2),Cavrić(2). Križanić

Za Lekenik igrali su: 1 Sever, 2 Dorotić,3 Ivić, 4 Vidnić, 5 Kocmanić, 6 Balinčić, 8 Matković, 9 Kobi, 10 Cavrić, 13 Petričević, 18 Križanić, a ušli su 16 Mikočević i 17 Majstorović

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: