Juniori: Preokretom do troboda

15. rujna 2011.

NK Banovac-NK Lekenik      1:2

U drugom kolu naši juniori su gostovali u Glini gdje su igrali protiv prošlogodišnjeg prvaka NK Banovca. Tjekom izbijanja lopte iz našeg šesnaesterca lopta pogađa igrača Lekenika te Sever ne uspijeva obraniti i tako domaćini dolaze u prednost. Do kraja poluvremena imali smo 2,3 prilike da izjednačimo ali preciznosti u završnici nije bilo. U drugom poluvremenu kao i protiv Pečenice Lekenik je pokazao puno bolje lice – odlučnije. Lekeničani su preuzeli potpunu kontrolu nad utakmicom, no mnogobrojni udarci Cavrića i Matkovića prošli su par puta uz samu vratnicu. Tek zadnjih 15 minuta Lekenik preokreće vodstvo golovima Križanića i Matkovića.

Za NK Lekenik igrali su: 1.Sever, 2.Dorotić(Ivić), 3. Sučić(Krizanić), 4. Vidnić, 5.Kocmanić, 6.Balinčić, 7.Zec, 8.Matković, 9.Kobi, 10.Cavrić, 11. Majstorović

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: