Post image for Prva pobjeda pred domaćom publikom + video

Prva pobjeda pred domaćom publikom + video

11. rujna 2011.

Match

LekenikSavski Marof

5 - 1

3. Match Day

26. lipnja 2019., 16:30

ŠRC Lekenik

Seniori Lekenika upisali su i prvu pobjedu u 4.HNL i to na domaćem terenu pred 180 gledatelja. Sa pet pogodaka ispraćena je momčad Savskog Marofa. Strijelci za Lekenik su redom Rajić, Hodonj, Ferenček, Handanović te Komšić.

Lekenik – Savski Marof 5:1 (2:0)

Stoperi načeli goste
Nakon početnih odmjeravanja snaga domaćini preuzimaju igru te počinju sve bliži biti pogotku. U 25. minuti korner izvađa Baglama ali netko od gostujućih obranbenih izbija ponovno do njega te ponovno ubacuje. Rajić najbolje reagira. Golman stiže ali prekasno. Lopta je prošla gol-crtu. Gosti opasni ali bez učinka u napadu. Igra se uglavnom na sredini igrališta. Na samom kraju poluvremena prekršaj na Handanoviću 27 metara od gola. Hodonj puca nisko i snažno odnosno malo prejako za gostujućeg vratara. Fantastičan završetak poluvremena za domaću momčad.

Taman krenulo kad …
Nastavak nam je donio još četiri pogotka. Savski Marof započeo je silovito te prvih pet-deset minuta vode igru. U tom vremenu zabijaju za 2:1. Komić nije mogao sam zaustaviti dvojicu gostujućih napadača te Domagoj Levanić postiže pogodak. Nada gostiju za izjednačenjem nije bilo dugog vijeka točnije 8 minuta. Kutleša biva srušen u šesnaestercu te sudac sudi najstrožu kaznu. Siguran sa kreča bio je Siniša Ferenček. Lekeničani iskorištavaju pad koncentracije nakon pogotka te podebljavaju vodstvo 4:1 Strijelac za Lekenik je Anes Handanović nakon asistencije petom Hrvoja Marjanovića. Trener Ivica Vidović mijenja Martinovića za Komšića. Prekršaj na Handanoviću u 77. minuti – skračeni korner izvađa Baglama. Nakon kratkog flipera natrčava Komšić te prizemnim i odmjerenim udarcem uz stativu matira gostujućeg vratara po peti put na utakmici. U igru ulaze napadači Mesić i Ćosić a, izlaze Kuteša i Krpan. Lekeničani nastavljaju prijetiti ali obrana je prioritet.

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

Vrlo dobra predstava seniora po prvi put pred domaćom publikom ove sezone. Lekeničani su bili bolja ekipa te zasluženo odnijeli ovako visoku pobjedu. Sljedeću utakmicu Lekenik je gost u Sisku kod Metalca. Utakmica se igra u subotu.

Čestitke igračima i treneru na fantastičnoj pobjedi te prvoj u 4.HNL.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: