Post image for Najava za vikend

Najava za vikend

8. rujna 2011.

U nedjelju Lekenik je domaćin prve domaće utakmice seniora. U goste nam dolazi po prvi puta ekipa Savskog Marofa. Utakmica je an rasporedu ovu nedjelju u 16:30 sati. Juniori gostuju u Glini kod Banovca dok su pioniri domaćini Slogi-Maris. Limaći gostuju u Topuskom. Sve utakmice mladeži igraju se u subotu.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

sloga maris rujan 8, 2011 u 13:44

Želim Vam uspjeh seniorske ekipe u nedjelju i upisana 3 boda, ali budite oprezni, jer gosti iz Savskog Marofa su vrlo dobra i kompaktna ekipa (gledao sam ih u nedjelju protiv Libertasa u Savskom Marofu), to je druga ekipa Intera iz Zaprešića, zato veliki oprez! Dolazim sa pionirima Sloge Maris, pa se vidimo u subotu, pozdrav!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: