Juniori: Lekenik – Pešćenica 2:2

7. rujna 2011.

Lekenik – Pešćenica 2:2 (0:2)

U prvoj prvenstvenoj utakmici naši juniori igrali su derbi protiv NK Pešcenice u Gredi. Bila je to vrlo čvrsta i borbena utakmica koja je zavrsila bez pobjednika. Lekeničani su ušli u utakmicu vrlo dobro i već ondmah na početku Matković je pogodio gredu. U par situacija naša obrana je loše reagirala i to je Peščenica iskoristila te imala na poluvremenu uvjerljivo vodstvo od 2:0. U drugom poluvremenu Lekeničani su skupili glave i uspjeli izjednačiti i do kraja utakmice su imali nekoliko prilika da povedu. Za Lekenik zabili su Zec i Matković, a za Peščenicu oba Dejanović.

Za NK Lekenik nastupili su: 1. Sever, 2. F.Dorotić, 3.Sučić(Ivić), 4.Kocmanić, 5.Balinčić, 6.Majstorović(Kobi), 7. Zec(Tivadar), 8.Matković, 9.Petričević(Križanić), 10.Cavrić, 11.Težački

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: