Sava – Lekenik 1:1

4. rujna 2011.

Match

NK SavaLekenik

1 - 1

2. Match Day

21. siječnja 2019., 17:00

Strmec

Nogometaši Lekenika i nakon druge gostujuče utakmice dolaze sa jednim bodom. Iako su lekeničani pokazali da su puno kvalitetnija momčad nažalost to nisu materijalizirali sa pogotcima. Domaćini su poveli nakon prvog, a ujedno i jedinog udarca na gol. Neobranjiv pogodak domaćina iz prekida u 15. minuti. Lekenik je u prvom dijelu najopasniji iz prekida ali svaki udarac odlazi tik uz vratnicu. Nastavak nam je donio ipak nešto konkretniji nogomet Lekenika ali kada je sve bilo riješeno na putu lopti u gol stala je vratnica. Prvo Handanović na samom početku drugog dijela. Zatim Turkmanu nakon oštrog udarca iz igre. Iste sreče bili su još dva udarca Lekenika. Pod izrazito vručem i sparnom vremenu braniti svoj gol je puno lakše pa tako da su domaćini bili tokom cijelog susreta u blagoj prednosti. U 82. minuti prekid za Baglamu – prekršaj je izborio Ferenček – i napokon pogodak Lekenika. 1:1. Ostalo je ješ osam minuta do kraja plus još koja minuta sučeve nadokande. Lekeničani su opsjedali domaći gol ali domaćni su se branili sa svim mogučim igračima u polju. U 90. minuti domaćini igraju sa igračem manje ali nije bilo više vremena za još jedan pogodak Lekenika.

I tako iza nas je utakmica iz koje odlazimo vrlo nezadovoljni i razočarani. Ne što smo odigrali neodlučeno nego što nismo igrali ni u sjeni kako smo to navikli i kako to očekujemo. Ipak gorak okus u ustima nakon prva dva kola može biti zaboravljen već za tjedan dana kada nam u Lekenik dolazi u prva dva kola stopostotna momčad Savskog Marofa.

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: