Tek jedna pobjeda domaćina u prvom kolu + SN

28. kolovoza 2011.

U prvom kolu 4.HNL Središte B od osam odigranih utakmica čak 4 je odigrano bez pobjedika dok u sljedećih tri pobjednici su bili gosti. Čast domaćina obranila je tek Bista uvjerljivom pobjedom nad BSKom iz Budaševa od 4:0. Prvo kolo je donijelo i podosta nervoze jer nijedna momčad nije željela startati sa porazom tako da su suci podijelili 39 žutih kartona te 4 crvena. Crveni kartona najviše je pomogao gostima iz Savskog Marofa protiv Mraclina koji su sa igračem više došli do pobjede u zadnjim minutama. Ujedno Savski Marof je i naš prvi protivnik u prvoj domaćoj utakmici koja je na rasporedu u 3. kolu.  Ipak u utakmici između Laduča i Udarnika nije bilo kartona ali zato najviše pogodaka, odnosno osam.

Za raspored i tablicu pogledaje ovdje.

Rezultati 1. kola 4.HNL Središte B

SN 30.8.2011

SN 30.8.2011

1.kolo

SN 29.8.2011

 

Lista strijelaca nakon prvog kola:

3
Nenad Šunić (Udarnik)
2
Marko Oštrić (Savski Marof)
Nikica Brujić (Samobor)
Tomislav Sastić (Bistra)
1
Anđelo Atlija (Libertas)
Damir Bogović (Udarnik)
Dario Salopek (Samobor)
Duško Ostojić (Laduč)
Ivan Lucijan Gorički (Strmec)
Ivan Puškarić (Samobor)
Ivan Rajić (Lekenik)
Ivan Švigir (Laduč)
Josip Dolibašić (Udarnik)
Josip Roca (Savski Marof)
Kristijan Hanžek (Bistra)
Kristijan Japec (Udarnik)
Mario Čehulić (Bistra)
Mario Malbašić (Mladost)
Matija Šulc (Moslavina)

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: