Pripreme: TŠK 1932 – Lekenik 2:5

24. kolovoza 2011.

TŠK 1932 Topolovac – Lekenik 2:5 (1:2)

U zadnjoj pripremnoj utakmici lekeničani su gostovali u Topolovcu pod izrazito vručim i sparnim vremenom. Za ovu utakmicu trener Ivica Vidović odlučio se za dva različita sastava svako poluvrijeme. U drugom poluvremenu igrala je momčad koja bi trebala vjerojatno istrčati u prvom prvenstvenom ogledu ove subote u Novskoj. Domaćini su prvi poveli. Pred kraj poluvremena Lekenik izjednačava , a nedugo zatim i dolazi u vodstvo. Oba pogotka pala su iz prekida. Domitrović( na ubačaj Majstorovića) i Ćosić (na ubačaj Kutleše) su strijelci. Nakon pogreške u lekeničkoj obrani domaćini smanjuju zaostatak. Ipak do kraja susreta gosti iz Lekenik još tri puta tresu mrežu. Prvo je Baglama pogodio iz slobodnog udarca. Zatim je na istom igraču napreavljen prekršaj za najstrožu kaznu. Siguran sa kreča bio je Ferenček. Pred krajem utakmice za peti pogodak Lekenika postiže Komšić što je ujedno i jedini pogodak Lekenika iz igre na utakmici. Prva četri pala su nakon prekida.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: