PREDSTAVLJAMO/ Hrvoje Marjanović, pojačanje iz Petrinje

22. kolovoza 2011.

Posljednja priprema utakmica seniora Lekenika u Petrinji proteklog vikenda, zorno je prikazala koliko je

Hrvoje Marjanović

veliko pojačanje novi četveroligaš dobio u Hrvoju Marjanoviću. Taj 20-godišnji Petrinjac, upravo je svom bivšem klubu zatresao mrežu za vodstvo novog kluba ali i pružio sjajnu partiju. Svoje prve nogometne korake napravio je u petrinjskoj Mladosti, a potom je igrao za starije pionire i kadete sisačke Segeste.  Četiri godine poslije vratio se u matičnu Mladost. Tamo je igrao sve do ovog ljeta kada je odlučio promjeniti sredinu i stigao u Lekenik.

– Došlo je do malog zasićenja i pojavila se želja za novim izazovima. Stigao je poziv iz Lekenika i odlučio sam se za promjenu kluba. Ovdje je taman koliko sam očekivao i vjerujem kako ćemo ispuniti želje klupske uprave. Pripremne utakmice su pokazale kako imamo dobre igrače i ova ekipa će sigurno biti visoko plasirana – zaključio je mladi Marjanović koji se najbolje snalazi na poziciji ofezivnog veznog. Na kojoj će ga poziciji koristiti trener Vidović tek će se vidjeti u službenim utakmicama.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: