Pripreme juniora: Segesta (Kadeti) – Lekenik 0:1

21. kolovoza 2011.

Juniori Lekenika odigrali su svoju prvu pripremnu utakmicu nakon nešto manje od dva tjedna od početka priprema protiv kadeta sisačke Segeste na pomočnom igralištu Segeste. Utakmica se odigrala ujuto ali već onda je bila prisutna visoka temperatura koju su igrači obje ekipe vrlo dobro podnosili. Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri u kojoj obje ekipe pokušavaju ugorziti suparnički pogodak. Lekenik jednom pogađa što je i na koncu jedini pogodak  na utakmici. Pogodak je postigao novak u juniorima Leon Križanić. Također svoju prvu juniorsku utakmicu odigrali su Tividar i Rikić. Na poluvremenu trener Nino Matković dao je priliku svim igračima na klupi. Rana faza priprema, tek prva utakmica, visoka temperatura dali su svoje tako da je nastavak protekao u nadmoći kadeta koji su pokazali da su pripremljeniji. Ipak naši juniori nisu se dali te rutinski su se branili do samog kraja utakmice.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: