Pripreme: Mladost P – Lekenik 0:2

20. kolovoza 2011.

Mladost Petrinja – Lekenik 0:2 (0:1)

Izjednačeno poluvrijeme u kojem je Lekenik sretnije i spretnije poentirao. Pogodak je postigao Hrvoje Marjanović koji je baš ljetos pritigao iz Petrinje. Nastavak je ponudio dominaciju Lekenika koji je još jednom poentirao. Ovotjedno pojačanje iz sisačke Segeste Dario Baglama iz slobodnog udarca nalazi glavu Hodonja koji takve prigode ne promašuje. Domaćini pokušavaju preko brzonogih napadača ali bez učinka. Trener je u nastavku dao priliku svim igračima sa klupe. Kako je prvo prvenstveno kolo samo tjedan dana udaljeno glasove su započeli zagrijavati i Blue Warriorsi. Potpuna dominacija pristaša Lekenika na tribini uz Petrinjčicu.

{ 4 komentari… read them below or dodaj jedan }

Blue Warriors kolovoz 20, 2011 u 21:05

odlična igra i atmosfera, ali zamjerke igračima, NIJEDAN nas nije pozdravio nakon utakmice, a mislimo da to nismo zaslužili!!

Odgovori

kova kolovoz 21, 2011 u 01:49

bravo decki … valjda necete to jako zamjeriti … VI ste danas zajedno s nama napravili odlicnu atmosferu … SVAKA CAST … BRAVOOOO…najjaci smo …

Odgovori

Blue Warriors kolovoz 21, 2011 u 11:33

kova nadamo se da se to neće ponovit! 🙂

Odgovori

Blaž kolovoz 21, 2011 u 20:42

DAMIR Baglama!!! 🙂 Bravo Bagi 🙂

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: