Post image for Lekenik – Mladost GG 15:0

Lekenik – Mladost GG 15:0

19. lipnja 2011.

Lekeničani su se oprostili od I.ŽNL u stilu kakav su držali cijelo prvenstvo. U slavljeničkom raspoloženju na trojačku nedjelju u goste su došli momčad Mladosti iz Gornje Gračenice. Strijelci za Lekenik su bili: Turkman 4, Kutleša 3, Novosel 2, Komić, Komšić, Krpan, Ičanović, Stipaničev i Kireta po jedan. Vlado Horvat za posljednju utakmicu odlučio se za sljedeći sastav: Sigur, Đurašin, Komić, Stipaničev, Sekulić, Komšić, Ferenček, Krpan, Novosel, Kutleša, Turkman.

Momci iz Gornje Gračenice danas potpuno nemoćni protiv pravaka I.ŽNL. Lekeničani su u prvih 17. minuta utrpali 4 komada i nagovijestili da će ovdje biti golijada svih ovosezonskih golijada. Glavom su zabili redom Komić, Turkman i Kutleša te nogom Komšić. Komšićev pogodak je ujedno i 130 Lekenikov te time je postignut novi rekord – najviše pogodaku u I.ŽNL. U 27. minuti Krpan šalje loptu u nebranjeni dio mreže nakon malonogometne akcije u šesnaestercu. Lekeničani ne staju te do poluvremena Turkman se još jednom upisao u strijelce. Za nogomet mora postojati dvije ekipe ali danas postoji samo jedna koja igra i trči za obje ekipe. Izgleda da Lekenik ne može postignuti više od 6 pogodaka u 45. minuta. Tako je bilo protiv Repušnice, Sokola, Jasenovca i sad protiv Mladosti. U drugom dijelu Vlado Horvat kojem je to ujedno i posljednja utakmica za Lekenik uveo je sve igrače sa klupe. Veseli povratak Vrhovca koje je skoro pa propustio cijelo proljetno izdanje I.ŽNL. U drugom dijelu Lekenik probija tu granicu od 6 pogodaka u 45. minuta. U drugom dijelu palo je još devet. Lagani zgoditci Turkmana i Novosela u 48. minuti odnosno 54. minuti. Turkman ponovno nemože pogriješiti te već je 9:0 , a tek je 56. minuta. Akcije se radaju kao na traci. Da su lekeničani pribrani Mladost bi mogla primiti i preko dvadeset pogodaka. Stipaničev trese mrežu u 62. minuti. Muris Ičanović ulazi umjesto Turkmana te 11. minuta kasnije biva strijelac za 11:0. U zapisniku je upisan Turkman kao strijelac iako je Dario bio izvan igre – greška delegata utakmice. U 76. minuti pa možemo reći najljepši pogodak na utakmici je djelo Nevena Novosela na asistenciju Tomislava Kutleše. Do kraja utakmice u listu strijelaca upisali su se Kireta jednom i Kutleša dvaput. Ovo je najveća pobjeda seniora Lekenika u posljednjih 15 godina.

Izvještaj sa utakmice pogledajte ovdje.

Ova rekordna sezona Lekenika je zaslužena u svakom pogledu te ovakvu sezonu teško da će netko moći nadmašiti.

Detaljna statistika ove sezone za tjedan dana.

Velika fotogalerija tokom tjedna.

Video sa utakmice za par dana.

 

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: