Lekenik – Jasenovac 9:0 + video

12. lipnja 2011.

Seniori Lekenika nastavili su sa golijadama i u predposljednjem 29. kolu I.ŽNL. Današnji protivnik Jasenovac iz istoimenog mjesta nije mogao parirati domaćoj momčadi te nakon 90. minuta mogu biti i zadovoljni sa rezultatom. Strijelci za Lekenik su bili Kutleša 5, Turkman 3, Novosel 1.

Lekenik – Jasenovac 9:0 (6:0)

Lekenik je poveo već nakon tridesetak sekundi kada Kutleša sam biva ostavljen te puca i pogađa. U 7. minuti Turkman zaobilazi golmana te povisuje na 2:0. U 14. minuti fenomenalna brza akcija Lekenika u kojoj pogodak zabija igrač sa brojem 14 Neven Novosel. Lekenik ima tempo kojeg gosti nemogu pratiti te pogodak cijelo vrijeme visi u zraku. U 28. minuti Turkman upošljava Kutlešu koji se oslobađa svog čuvara te pogađa za 4:0.

Deset minuta kasnije Kutleša upošljava Turkmana koji izbijegava zaleđe, zaobilazi golmana i pogađa za 5:0. U smiraju prvog dijela Turkman ponovno trese mrežu gostiju uz pomoć stative i gostujućeg braniča. Drugi dio Lekeničani kreću puno ležernije i mirnije te slabe završne koncentracije. Ipak unatoč tome pala su još tri pogotka. Redom u sva tri strijelac je isti Tomislav Kutleša. 57, 68, 81 minuta. U sva tri slučaja sam se oslobodio protivničkog braniča te puknuo u nebranjeni dio gola.

Izvještaj sa utakmice pogledajte ovdje.

Od ove utakmice pa na dalje gledatelji će moći pratiti utakmice sa novoizgrađene središnje tribine.

Osvrnuti ćemo se i na lige na neki način bliske klubu. NK Kupa Letovanić u III. ŽNL osvojili su odlično drugo mjesto. U jedninstvenoj zagrebačkoj ligi naslov je pripao Dinamo Hidrelu iz Novog Čića. U 4. HNL središte B prvak je Stupnik dok nažalost dva posljednja mjesta zauzeli su turopoljski klubovi Polet iz Buševca i Jelačić iz Vukovine. No, kako se u hrvatskom nogometu još uvijek ništa ne zna, svašta je moguće.

Pred nama je zadnje kolo i proslava naslova prvaka. Sljedeću nedjelju u goste nam dolazi Mladost iz Gornje Gračanice. Utakmica je na rasporedu u 18:00 sati.

Program započinje nešto prije 18:00 sati. Na poluvremenu svi igrači škole nogometa pozdravit će navijače i goste. Nakon utakmice predsjednik NSSMŽ uručit će pehar seniorima. Poslije 21:00 sat načelnik općine Lekenik i predsjednik NK Lekenik uručit će igračima medalje.

Vidimo se!

NASLOV BANNER.jpg

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: