Lekenik – Slavonac 2:0

5. lipnja 2011.

Lekenik iz Lipovljana ide sa pobjedom, dva pogotka te tri boda više na kontu. Sve ostalo je najbolje zaboraviti.

IMG_2783.JPG

Lekenik što se tiče udaraca u okvir gola je stopostotan ali sa strane udaraca na gol je poražavajući. Prezentacija promašaja koja je mogla stajati Lekenik bodova protiv Slavonca ali lekeničanima nije išlo na ruku ništa. Od sparnog i sunčanog vremena na početku utakmice pa do nevremena na kraju utakmice. Igrališta malih dimenzija. Neravnog terena na kojem se nije moglo ništa odigrati te bar malo sreće. Lekenik puno nadmočniji tokom svih 90 minuta ali bez udarca na gol. Pogotkom Kutleše sredinom drugog dijela Lekenik napokon zasluženo vodi. Odmah nakon toga nevrjeme zahvača Lipovljane. Na jakom vjetu te kiši Lekenik uspjeva napadati te zabiti još jedan pogodak. Turkman je strijelac.

Zapisnik sa utakmice pogledajte ovdje.

Pred nama je finale I. ŽNL 2010/2011. U posljednja dva kola Lekenik je domaćin u obje utakmice. Sljedeću nedjelju dolazi nam Jasenovac. Utakmica se igra u 18:00 sati.

Vidimo se!

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: