Od jeseni Ivica Vidović novi trener seniora

1. lipnja 2011.

UO NK Lekenik i trener seniorske ekipe Vlado Horvat postigli su dogovor o prekidu suradnje nakon zavrsetka prvenstva. Gospodin Horvat zapoceo je voditi seniorsku ekipu sredinom proljetnog dijela u sezoni 2009/2010, u kojoj je osvojeno 2 mjesto. Za novu sezonu postavljen je cilj osvajanja 1 mjesta i plasmana u IV HNL, srediste B. Formirana je bitno jaca ekipa i taj cilj je i matematicki osiguran znatno prije kraja prvenstva. UO NK Lekenik se zahvaljuje gospodinu Horvatu na njegovom velikom doprinosu i zeli mu puno uspjeha u daljnjoj karijeri.

Novi trener seniorske ekipe NK Lekenik za sezonu 2011/12 ce biti Ivica Vidovic. Gospodin Vidovic je sadasnji Voditelj Skole nogometa I trener juniora u HNK Segesta. Temeljem Sporazuma potpisanog izmedju HNK Segesta i NK Lekenik, gospodin Vidovic ce nastaviti obnasati duznost Voditelja Skole nogometa pri HNK Segesta i istovremeno ce voditi seniorsku ekipu NK Lekenik. Gospodin Vidovic je u svojoj dosadasnjoj bogatoj trenerskoj karijeri vodio Segestu u vise navrata (I HNL), Moslavinu, Jadran Porec, Mladost Petrinja, Polet Busevec, Udarnik, Metalac, Frankopan I druge klubove.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: