Juniori: Tri boda iz Frankopana u režiji M&M

31. svibnja 2011.

Na ovoj utakmici „polagali“ smo mnoge ispite baš kao i uglavnom svi igrači s obzirom na to da su pred njima posljednji dani školske godine.

Sada nakon što je utakmica završila,a bez obzira na rezultat,mogu konstatirati da sam ponosan na ono što smo prezentirali u jučerašnjoj utakmici.Nije to bila naša najbolja utakmica,ali najzrelija zasigurno je.Ova pobjeda je nosila sa sobom dosta veliki ulog u smislu samog plasmana(jer se pobjedom ostaje u utrci za prvo mjesto),kao i pokušaja revanširanja ekipi NK Frankopana koji nas je jedini ponizio i prvom dijelu prvenstva na našem terenu sa neugodnih 4:0.Igrači su stoga živjeli za uzvratnu utakmicu te su sve tome podredili(pa čak i subotnji izlazak) i to im se na kraju višestruko vratilo.

U utakmicu smo krenuli od prve minute angažirano,zgusnuto u sredini te brzinom koju posjedujemo u napadu(Zec,Ćosić,Majstorović) kako bi što prije došli do vodstva.To se i ostvarilo u 10. minuti,iako smo i prije toga pogotka imali i još par odličnih situacija,nakon brzog prodora Težačkog po lijevoj strani,povratne lopte  i  hladnokrvne realizacije Matkovića.Protivnik je pokušavao u tim trenutcima uspostaviti ravnotežu na terenu,ali mu to nikako nije polazilo za rukom što ih je dovodilo do očaja te vrlo ranog gubitka živaca i bezrazložnog prigovaranja sucu,što ih je na kraju koštalo velik broj žutih i dva crvena kartona.Meni je posebno drago što smo mi na tom psihološkom planu izdržali ovu utakmicu od početka pa do kraja,a na to sam posebno upozoravao igrače.Na 2:0 povisio je Majstorović nakon mini  solo dionice pogodivši bliži vratarov kut.S tim rezultatom se otišlo na odmor. Napomenimo također i to da smo već u prvom poluvremenu morali mijenjati raspored igrača jer je Vidnić u jednom sudaru glava zaradio 4 šava na arkadi.

U poluvremenu smo se dogovorili da nastavimo kako smo i započeli,ali to nismo ispoštovali prvih 10 minuta kada smo bez razloga soliranjem htjeli doći do gola.Treći gol postigao je ponovno Majsotorović odmjerenim udarcem sa 16 metara,a četvrti Matković iz jedanaesterca nakon što je u šesnaestercu srušen Cavrić.Čestitke svim igračima te vjernim navijačima koji su bili naš dvanaesti igrač uz konstataciju da je sreća ta što smo postigli samo četiri gola jer tko zna kad bi inače završila fešta poslije utakmice.

 

SASTAV NK LEKENIKA:

SEVER,VIDNIĆ(SUČIĆ),VIDAK,BALINČIĆ,TEŽAČKI(Đ.D.IVIĆ),KOCMANIĆ,ZEC(PETRIČEVIĆ.I),MATKOVIĆ,

CAVRIĆ,ĆOSIĆ

 

29.05. 2011.

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: