Lekeniku naslov četiri kola prije kraja prvenstva

21. svibnja 2011.

Maestralnom pobjedom nad Dinamom iz Osekova Lekenik je i matematički osigurao naslov prvaka I.ŽNL 2010/2011. Izvještaj sa utakmice pogledajte ovdje. Ovo je zasigurno najveći uspjeh ŠNK Lekenika u 82 godine postojanja. Lekenik u sljedeća četriri kola dočekuje Sokol – sljedeća nedjelja. Zatim ide na posljednje gostovanje u Lipovljane te onda slijede zadnja dva kola doma protiv Jasenovca i Mladosti iz Gornje Gračenice kada će biti proslava naslova prvaka. Ta posljednja utakmica pada na trojačku nedjelju.

IMG_0429.JPG

Prvaci I.ŽNL Sisačko-Mosalvačke u 21. stoljeću:

{ 13 komentari… read them below or dodaj jedan }

N.K. Mladost G.G. svibanj 22, 2011 u 08:44

Čestitke na osvojenom 1. mjestu u županiskoj ligi i puno sreće u daljnim natjecanjima! N.K. Mladost G.G.

Odgovori

N.K. Mladost G.G. svibanj 22, 2011 u 08:46

Čestitke na osvojenom 1. mjestu u županiskoj ligi i puno sreće u daljnjem natjecanju!

Odgovori

radnikmajur svibanj 22, 2011 u 08:48

Iskrene čestitke još jednom od nas iz Majura, skroz zasluženo i uvjerljivo. Želimo puno sreće u 4 hnl i da što duže tamo igrate i puno mudrosti Vašem rukovodstvu oko dovođenja pojačanja.

Odgovori

Blue Warriors svibanj 22, 2011 u 10:06

Izađite na balkone, pozdravite Šampione!! LEKENIK ŠAMPION, LEKENIK ŠAMPION!!

Odgovori

admin svibanj 22, 2011 u 10:11

NK Lekenik se zahvaljuje NK “Radnik” Majur i NK “Mladost” Gornja Gračenica na čestitkama.

Odgovori

Jancker svibanj 22, 2011 u 13:59

Čestitke svim igračima i upravi na osvojenom 1. mjestu! Puno sreće u 4. HNL!!!

Odgovori

sokol svibanj 22, 2011 u 20:12

Čestitke na osvojenom 1.mjestu te puno sreće u 4HNL u idućoj sezoni,pokazali ste najbolji nogomet tijekom cijelog prvenstva,igrač Sokola

Odgovori

sloga maris svibanj 23, 2011 u 08:25

Iskrene čestitke od uprave i igrača Sloge Maris, te puno sreće i puno bodova u 4. hnl!

Odgovori

Ivan svibanj 23, 2011 u 10:34

Uprava NK Lekenik zahvaljuje se svima koji su nam uputili čestitke za osvojeno 1. mjesto u I ŽNL. Veliko nam je zadovoljstvo što smo uspjeli, uz uspjehe na sportskom segmentu, bitno unaprijediti i uvjete infrastrukture na našem igralištu te rad u mlađim kategorijama kroz Školu nogometa. Također, svjesni smo da je pravi posao tek pred nama, budući da je viši rang natjecanja puno zahtjevniji od sadašnjeg. Još jednom, zahvaljujemo se našim brojnim navijačima i članovima koji nas prate na domaćim i gostujućim utakmicama, a posebno Blue Wariorsima na velikoj podršci.

Odgovori

nk topusko svibanj 23, 2011 u 14:40

U ime NK Topusko upućujem iskrene čestitke na zasluženo osvojenom 1.mjestu! Sretno u 4.hnl!

Odgovori

ronaldinjo svibanj 25, 2011 u 12:50

Čestitam na osvojenom prvom mjestu. Pa rad u klubu se primjeti što sa strane seniora, škole nogometa i infrastrukture iako nisam nogometni stručnjak. Kao roditelj djeteta koji trenira u klubu moram reći da rad u školi nogometa je ne visokom nivou te ima veliki predispozicije da bude još bolji uz ovakav kvalitetan rad.
Pozdrav

Odgovori

NŠK "SOKOL" Velika Ludina svibanj 27, 2011 u 16:47

U ime NŠK “Sokol” želim Vam čestitati na zasluženo osvojenom prvom mjestu i želim Vam puno uspjeha u idućoj sezoni u 4. HNL !
Miljenko Šipić, tajnik NŠK “Sokol”

Odgovori

admin svibanj 27, 2011 u 19:22

Hvala

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: