Pioniri: Derbi sa Petrinjom

19. svibnja 2011.

U srijedu odigrao se derbi mladih i starijih pionira Lekenika sa vršnjacima iz Petrinjske Mladosti.

Mlađi pioniri: Lekenik – Mladost Petrinja 0:3 (0:1)

Stariji pioniri: Lekenik – Mladost Petrinja 2:2 (2:1)

Mlađi pioniri Lekenika nisu mogli parirati vršnjacima iz Petrinje ali su svojom srčanošću u obrani te ponekim brzim kontrama držali goste u neizvjesnosti. Prvi pogodak gostiju pao je na koncu prvog poluvremena. Nastavak je donio istu igru u kojem su domaćini pokušali preko Luke Križanića doći do izjednačenja. Imali su nekoliko vrlo dobrih akcija. Ipak sredinom nastavka ponovno gol gostiju sa velike daljine u kojem vratar Gorupec nije mogao ništa ućiniti. Treći pogodak Mladosti iz Petrinje dogodio se odmah nakon drugog dok je u domaćoj obrani koncentracija bila jako nisko.

Kako je sunce već zašlo stariji pioniri su svoj susret odigrali pod reflektorima. Pobjednički niz domaće momčadi zaustavili su vršnjaci iz Petrinje. Rezultat je bio 2:2. Gosti su došli prvi u vodsvo nakon 15. minuta igre. 7. minuta kasnije igrač Mladosti igra rukom u svom kaznenom prostotu. Sa kreča bio je siguran kapetan Leon Križanić. U 44. minuti nakon brze akcije iz kosa Antonio Pekčec dovodi Lekenik u vodstvo. 2:1. U drugom dijelu ostala je podjednaka igra unatoč zamjenama. U 55. minuti gosti su iskoristili zbunjenost domaće obrane te izjednačili na 2:2 što je nakraju bio i konačan rezultat dviju podjednakih ekipa.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: