LIMAČI: Lekenik – Pešćenica 1:2

1. svibnja 2011.

U 22. kolu lige limača, NK Lekenik ugostio je NK Pešćenicu. Uoči ovog kola, limači Lekenika bili su na 12. mjestu sa 7 bodova, a Pešćenica na 14. mjestu sa 6 boda. Početak utakmice je malo kasnio jer nije došao sudac, pa je uz konzultacije sa Savezom dogovoreno da se utakmice odigra uz suđenje osobe po dogovoru dvaju klubova. Taj je zadatak na kraju povjeren Zvonku Tuđmanu, licenciranom UEFA B treneru. Igrači obje momčadi od početka su pokazali veliku želju za postizanjem pogotka, a prvi su ga postigli domaćini. U 17. minuti strijelac je bio Antonio Topić. Pred sam kraj poluvremena, gosti iz Pešćenice izjednačili su iz prekida. Stijelac je bio Ivan Lučan. U nastavku ista igra kao i prije. Lekeničani su imali priliku doći u vodstvo iz kaznenog udarca, no nisu bili precizni. Na kraju su slavili limači Pešćenice drugim pogotkom Ivana Lučana u 33. minuti.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: