Lekenik – Zrinski 4:0

1. svibnja 2011.

Nogometaši Lekenika pobjedili su u 23. kolu I.ŽNL ekipu Zrinskog iz Odre rezultatom 4:0 (1:0). Prvi pogodak djelo je Komšića nakon solo prodora, a u nastavku Kutleša je ponovno podario gostima iz Odre hat-trick.

Prvo poluvrjeme pomalo i dosadno. Igralo se uglavnom na sredini terena. Vrijedi spomenuti dvije prilike, jedna sa svake strane. Komšić je nanizao nekoliko gostijućih igrača na desnoj strani te odlučio sam završiti udarcem u suprotnu stranu Zrinskog gola. 1:0 u 15. minuti. Prvi pogodak Nikole u dresu Lekenika. Lekenik diktira tempo ali ponekad se desi pogreška u obrani. Tako biva u 40. minuti kada brza kontra Zrinskog završava udarcem koji prolazi tik uz stativu Kovačića.

Nastavak je ponudio puno bolji igru domaćina koji je pokazivao veliki interes da zabije još poneki pogodak. Ipak prije drugog pogotka Zrinski prijeti preko kontri. Kovačić fenomenalnim obranama čuva mrežu Lekenika. U 55. minuti te dvije velike šanse Zrinskog kažnjava Kutleša svojim prvim pogotkom na utakmici. U prvom dijelu malo previše neprijmjetan ali sve je nadoknadio u nastavku. U 67. minuti kontra Lekenika. Kireta gura Kutlešu koji se odlučuje na udarac od prve sa nekih dvadesetak metara od gola. Vratar gostiju nemoćan. Lekeničani nastavljaju sa pritiskom ali koncentracija nije na nivou. Uz Kutlešu silnu želju za pogotkom iskazali su I. Ferenček i Stipaničev ali jednostavno gol ih nije htio. Točku na i postavili su Novosel i Kutleša u 80. minuti za konačnih 4:0.

Zapisnik sa utakmice pogledajte ovdje.

Lekenik sljedeću utakmicu igra u Topolovcu kod TŠK 1932. Utakmica je na rasporedu u nedjelju u 17:00 sati.

U 23. kolu I.ŽNL postignuo je 29 pogodaka. Moslavac je ispratio Radnik iz Majura sa 4:0. Istim rezultatom Sloga-Maris bila je uspješna protiv Frankopana. U derbiju između dvje Mladosti, uspješnija je bila momčad iz Gornje Gračenice. Slavonac je doma pobjedio Sokol iz Velike Ludine rezultatom 3:1. Pešćenici su nastavili sa crnim nizom i u Topuskom.

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

Marac svibanj 1, 2011 u 21:13

kova kralju

Odgovori

žmlj svibanj 2, 2011 u 12:33

Kako Komšić ide ono je nemoguče
trebo bi ič u talijansku ligu

Odgovori

BlueWarriros svibanj 3, 2011 u 09:11

Pobjedama u sljedeca dva gola trebamo rijesiti svaku dilemu oko prvaka 🙂

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: