Post image for Najava za nedjelju

Najava za nedjelju

28. travnja 2011.

SENIORI:

Lekenik  – Zrinski   NEDJELJA – 01.05.  – 16.30h

JUNIORI:

Banovac (Glina)- Lekenik   NEDJELJA 01. 05.  – 16,00h

LIMAČI:

Lekenik   – Pešćenica   NEDJELJA 01. 05. – 11,30h

PIONIRI:

Utakmica St. i Ml. pionira sa Slogom-Maris je otkazana.

 

{ 6 komentari… read them below or dodaj jedan }

marko travanj 29, 2011 u 06:40

mogao bi trener dati punu minutazu juniorima protiv zrinskog, posto su im u proslom kolu iskljucena dva najbolja igraca, i jos se dva ozljedila, igraju lose-i od lokomotive su izgubili, mislim da bi ih i nasi juniori pobjedili, naprijed lekenik

Odgovori

pimplek travanj 29, 2011 u 07:29

Ma nemoj podcjenjivati Zrinski. Protiv Lekenika je uvijek nešto drugačije, to vrijedi za svaku ekipu, a ne samo za Zrinski. Pa u najavi piše da i juniori igraju isti dan i u isto vijeme. Sumljam da ću neki juniori ostati da zaigraju sa seniorima.

Odgovori

marko travanj 29, 2011 u 14:17

nisam podcjenjivo, nego sam reko sta je kod njih u ovom trenutku, a mislim da stjeces vece iskustvo igrajuci za prvu nego juniore, samo sam to htio reci

Odgovori

mislioc travanj 29, 2011 u 21:01

Pa ukoliko se ima kvalitetna ekipa juniora i kvalitetan je rad onda je puno bolje igrati u juniorima. Iskustvo juniorima još netreba, prvo kvaliteta a onda iskustvo. Što ti znači igrati u veznom redu u seniorima nekoliko minuta po utakmici.

Odgovori

junior travanj 30, 2011 u 08:58

ova utakmica koju igramo u nedjelju je jako važna za nas, i treba nam pobjeda da bi ostali na bod od vodećeg frankopana..tako da će svi juniori u nedjelju biti u glini! 🙂

Odgovori

Blue Warriors travanj 30, 2011 u 09:05

ova utakmica juniora koju igramo u nedjelju jako nam je bitna, moramo pobijediti da bi ostali na bod od vodećeg frankopana, tako da će u nedjelju svi juniori biti u glini! ovi dečki koji igraju po koju minutu za seniore složno su rekli da im je bitnije i draže igrati za juniore nego da prosjede cijelu utakmicu na klupi seniora! 🙂

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: