Pešća pobjedila nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca + slike

27. travnja 2011.

Lekenik ponovno nije uspio pobjediti Pešćenicu kod kuće. U 6.kolu kupa domaćin je pobjedio nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Na poluvremenu nije bilo pogodaka dok su do kraja utakmice pali dva, jedan sa svake strane.

U prvom dijelu podjednaka igra, bez prilika zrelih za pogodak. U drugom dijelu Lekenik je započeo dominacijom te to je rezultiralo pogotkom Kirete nakon centaršuta Ičanovića. Nakon pogotka lekeničani staju te Pešća izjednačava u 83. minuti nakon najstrože kazne. Siguran realizator za domaćina je Rebić. Kod izvođenja jedanaestaraca kod Lekenika pucaju Novosel, Komić, Krpan, Komšić i Kireta. Jedino Krpanov udarac ne odsjeda u mreži nego na vratnici što nije bilo dovoljno protiv stopostotnih domaćina. Nema se puno vremena jer već u nedjelju igra se 23. kolo I.ŽNL doma protiv Zrinskog iz Odre. Utakmica je na rasporedu u 16:30 sati.

 

 

 

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

bokkk travanj 28, 2011 u 00:36

pešča je najjača lekenik im doma nemože ništa :))

Odgovori

BlueWarriors svibanj 3, 2011 u 11:50

sto se dogada kad se ne ostavlja srce na terenu? dogada se ovo…

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: