SENIORI: “Petarda” u mreži Sloge Maris + Slike

18. travnja 2011.

Seniori Lekenika nastavljaju nizati pobjede u I. ŽNL i sigurno drže prvo mjesto!. Nova “žrtva” bili su nogometaši Sloge Maris koji su iz Lekenika ispraćeni sa pet pogodaka u svojoj mreži. U prvom poluvremenu imali su neodlučan ishod, 1:1.  Za Lekenik je zabio Dario Turkman.

U nastavku je golman gostiju morao još četiri puta po loptu u svoju mrežu, a mogao je više od toga da su igrači Lekenika bili koncentriraniji. Turkman je u nastavku postigao još 2 gola, a po jedan Kutleša i Kireta. U srijedu je Lekenik domaćin Frankopanu u 5. kolu Kupa, igra se u 19 sati.

Zapisnik sa utakmice pogledajte ovdje.

 

 

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

kobra travanj 20, 2011 u 08:25

ne kužim što se događa kad ste tako spori sa objavama a videa više uopće nema

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: