Juniori: NK Metalac – NK Lekenik 0:0

11. travnja 2011.

Lijepo vrijeme, odličan teren, protivnik po mjeri(bez grubosti i željom nadigravanja) nije, nažalost, bilo dovoljno da motivira naše irače da daju svoj maksimum. Sve to je poništio raniji početak utakmice(10 ujutro) tako da od pravog nogometa nismo vidjeli puno ili bolje rečeno vrlo, vrlo malo. No i to malo bilo je dovoljno da stvorimo tri-četiri vrlo izgledne situacije, ali danas sreću nismo zaslužili jer nju treba isprovocirati i zaslužiti u prvom redu odnosom(zalaganjem, trkom,borbenošću), a kvaliteta pojedinaca onda dođe kao šlag na tortu. I ovakva utakmica imat će svoj smisao ako nakon nje izvučemo pouke, a ja sam uvjeren da hoćemo, a to ćemo pokazati već na sljedećoj utakmici. Od pojedinaca nitko ne zaslužuje da ga se spomene osim možda golmana Severa koji je zadržao koncentraciju do kraja i spriječio da protivnik dođe do pobjede.

Za Lekenik igrali su: Sever, Vidnić(Sučić), Težački, Dorotić, Vidak, Kocmanić, Cavrić, Zec, Matković, Majstorović, Ćosić

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: