Post image for Najava za vikend

Najava za vikend

7. travnja 2011.

Svi su aktivni u gostima osim limača koji su dobili slobodan vikend. Seniori gostuju kod četvrtoplasirane momčadi Topuskog. Juniori gostuju u Sisku kod Metalca, a pioniri idu u Glinu kod Banovca. Polazak autobusa za pionire je u 8:00 sati, a polazak za utakmicu seniora u Topusko je u 13:00 sati. Blue warrirorsi sa obilježjima kluba imaju slobodan prijevoz.

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

beerboys travanj 8, 2011 u 13:38

gdje je ono standardno nabrijavanje na derbi? 😛
znamo da ste vec prvaci ali da cete lako uzet bodove; vjerojatno necete…
uglavnom, zelimo fer i korektnu borbu pa nek bolji pobijedi. vidimo se

Odgovori

Ljubica travanj 10, 2011 u 21:48

Za beerboboys;
Vidjesmo se.

Odgovori

beerboys travanj 11, 2011 u 16:28

jel da

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: