Pioniri bolji u oba dvoboja protiv Zrinskog!

6. travnja 2011.

U dvostrukom dvoboju pionira NK Lekenika i NK Zrinskog, naši su pioniri ostvarili obje pobjede!

Prvo su mlađi pioniri slavili sa minimalnih 1:0, iako su imali 5-6 stopostotnih prilika za pogodak te nisu iskoristili kazneni udarac. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Tin Stojević. U drugom kolu proljetnog nastavka, ovo im je prva pobjeda, a prva i za novog trenera Maria Bušića koji je u zimskoj pauzi naslijedio dotadašnjeg trenera Blažinića.

Za drugo slavlje protiv Zrinskog zaslužni su stariji pioniri koji su pod vodstvom trenera Igora Rožića ostvarili drugu pobjedu u nizu u proljetnom nastavku. Protiv Zrinskog slavili su sa 3:1, a pogotke su postigli Matija  Ivančić, Renato Čihor i Antonijo Pekčec.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: