NK Lekeniku najviše nagrada za 2010. godinu!

6. travnja 2011.

Na nedavno održanoj Skupštini Zajednice športskih udruga i klubova Općine Lekenik, dodijeljene su nagrade za najbolje sportaše, kolektive i djelatnike u 2010. godini. Među sedam kategorija, NK Lekenik osvojio je najviše nagrada, njih četiri, tri su laureata iz odbojkaškog kluba Pešćenica i jedan iz TKD kluba Lekenik.

Za najboljeg nogometaša u 2010. proglešen je kapetan seniora NK Lekenika Alen Komić, a seniori Lekenika su ujedno i najbolja momčad prošle godine zbog osvojenog 2. mjesta u I. ŽNL u proljeće i jesenskog naslova prvaka I. ŽNL tekuće sezone. Za nogometnu nadu godine proglašen je kapetan starijih pionira Leon Križanić, a za djelatnika godine, predsjednik NK Lekenika Ivica Kliček (nagradu je preuzeo Ivica Perović). Za sportaše godine proglašeni su Sandro Capar iz tekvando kluba Lekenik i Paula Rikić iz odbojkaškog kluba Pešćenica. Za športsku nadu godine proglašena je mlada igračica OK Pešćenice Ana-Marija Kitonić-Faršang. Čestitamo svim laureatima za 2010. godinu!

Laureati za 2010. godinu Općine Lekenik

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: