Položen kamen temeljac za novi objekt!

4. travnja 2011.

 

Saborska zastupnica Marijana Petir položila kamen temeljac za novi objekt

U ponedjeljak 04. travnja 2011. postavljen je kamen temeljac za višenamjenski objekt na igralištu NK Lekenika. Riječ je o objektu koji će se izgraditi u nastavku postojeće zgrade, a koristit će ga NK Lekenik, Zajednica športskih udruga i klubova Općine Lekenik,  te prema potrebama svi ostali,  od mladih pa do sportaša i zanesenjaka rekao je načelnik općine Lekenik Marijan Crnkoci.  Objekt vrijedan gotovo milijun kuna trebao bi biti gotov sljedeće godine, a financirat će ga Općina Lekenik i Ministarstva za regionalan razvoj.  Čast da položi kamen temeljac i simbolično započne radove na izgradnji pripala je saborskoj zastupnici Marijani Petir, kojoj su se u istome  činu pridružili državni tajnici Ivica Perović i Željko Lenart, načelnik Marijan Crnkoci, donačelnik Dragutin Vlahovac i predsjednik  NK Lekenika Ivica Kliček. – Ovaj projekt je jedan od pokazatelja da se u Općini Lekenik puno ulaže, budući da imaju izvrsne projekte prepoznate i na državnoj razini, rekla je Marijana Petir saborska zastupnica HSS-a. Također,  uz ovaj društveno -športski  projekt u općini Lekenik radi se na dovršetku dionice Buševec – Lekenik koja bi trebala biti gotova ove godine. Samo ove godine u tu dionicu uloženo je 660 milijuna kuna. Također velika ulaganja su i u Poslovnu zonu Marof, koja je sa 30 milijuna kuna najveće ulaganje u poslovne zone ne samo u Sisačko-moslavačkoj županiji već i šire.

 

Kamen temeljac položio je i predsjednik Kliček

Nakon postavljanja kamena temeljca saborska zastupnica i državni tajnici Ivica Perović i Željko Lenart u pratnji načelnika općine Lekenik razgledali su tijek gradnje distributivnog vodoopskrbnog cjevovoda u Pešćenici dugog gotovo 3 kilometra u čiju je izgradnju uloženo 750 tisuća kuna, a koji bi trebao biti završen do kraja svibnja. Postavljanju kamena temeljca učestvovali su osim uvaženih gostiju i osnovnoškolci iz OŠ Mladost te djeca iz dječjeg vrtića, a sve to začinio je KUD Kolovrat svojim nastupom.

 

pročelje novih prostorija.bmp

Pročelja novih prostorija

 

 

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: