Juniori: Topusko bez ispaljenog metka u Lekeniku + Slike

2. travnja 2011.

NK Lekenik-NK Topusko 4:0 (1:0)

Sjajan start juniora NK Lekenik u proljetni nastavak

Prva prvenstvena utakmica u ovoj polusezoni protiv trećeplasirane ekipe NK Topusko potvrdila je sve naše želje, nadanja i očekivanja. U utakmicu smo ušli spremni i odlučni da čim prije dođemo do prednosti i tako sebi olakšamo nastavak utakmice. Djelomično smo u tome i uspjeli jer smo poveli već u osmoj minuti (Ćosić nakon odličnog proigravanja Majstorovića), ali igra je ostala podjednaka sa našom laganom inicijativom. U prvom poluvremenu smo još imali nekoliko odličnih prilika Matković, Ćosić, Zec),udaraca (Majstorović, Matković) te vratnica (Ćosić, Težački), ali rezultat se nije mijenjao. U drugo poluvrijeme smo krenuli odlučni da danas ništa ne propustimo(bodove) slučaju kao što smo to učinili u jesenskom dijelu kod istog protivnika. Odmah na početku smo postigli i drugi pogodak (Matković nakon proigravanja Ćosića) te time praktički riješili utakmicu. Ubrzo nakon ovog pogotka postigli smo i teći pogodak (Ćosić nakon odlične asistencije Matkovića).I nakon tog gola i nakon izmjena koje smo napravili tempo nije padao, a posljedica toga je i četvrti pogodak (Majstorović sa ruba kaznenog prostora). Svim igračima čestitke na uloženom naporu i pobjedi protiv organiziranog protivnika, a vjernoj publici na korektnoj podršci.

Za Lekenik igrali su: 1. Sever,2.F. Dorotić(Vidnić),3. Težački,4. S.Dorotić,5. Vidak,6. Kocmanić(Sučić) ,7. Zec(Kobi),8. Matković,9. Majstorović(I.Petričević) ,10. Cavrić(Balinčić),11. Ćosić

{ 5 komentari… read them below or dodaj jedan }

Ivan travanj 3, 2011 u 10:21

Pozdrav,a kako su prošli limači Lekenika u Topuskom.

Jakov Vidak travanj 3, 2011 u 13:20

izgubili 7-0

Blue Warriors travanj 3, 2011 u 19:53

daj puknite slike 😀