Juniori: Glatko protiv AŠK-a

31. ožujka 2011.

Kup utakmica 26.03.2011.

NK AŠK-NK Lekenik 0:8

U drugom kolu kupa za protivnike smo dobili ekipu AŠK-a iz Starog Pračna koju nismo poznavali osim da je u prvom kolu izbacila Zrinski iz Odre. Sada kad je utakmica završila ispada da nam je mnogo “teži“ protivnik bio teren nego domaćin, ali smo zahvaljujući nama odnosno našem pristupu to se čini tako. Od prve minute smo se nametnuli željom, požrtvovnošći, ali i prisutnom kvalitetom što je na kraju rezaltiralo uvjerljivom pobjedom. Dečkima se samo vraća uloženi trud od početka priprema te možemo konstatirati da spremni ulazimo u prvenstvo gdje ćemo, nadam se, nastaviti odličan niz iz prošlog dijela.Pojedinačno ne bih nikoga izdvajao jer su svi koji su nastupili dali svoj doprinos ovoj uvjerljivoj pobjedi.

 

Sastav: 1.M.Petričević, 2. Vidnić, 3.Težački (Sučić), 4.S.Dorotić (F.Dorotić), 5.Vidak, 6.Kocmanić (Kobi), 7.Zec, 8.Matković(I.Petričević), 9.M.Majstorović, 10.Cavrić (Balinčić), 11.Ćosić

Golove su zabili: Ćosić(10), Matković(29), Majstorović(34), Zec(48), Majstorović(50), Majstorović(52), Zec(58), Ćosić(59)

 

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

clapton ožujak 31, 2011 u 12:07

a kaj da velim…otvorio i zatvorio golijadu…=D

Odgovori

Ljubica ožujak 31, 2011 u 15:18

Bravo dečki!
Bilo vas je milina gledati kako ih rasturate , posebno zbog njihovih igračkih ratničkih poziva tokom igre, primjerenijih ”janičarskom pohodu”, nego li nogometu. Mislio sam da takav vokabular danas postoji
samo negdje ” tamo daleko”, a ne u našem bliskom okruženju.
Zato jedno veliko ”Bravo…” i vama i vašem treneru.

Odgovori

junior ožujak 31, 2011 u 21:18

danas su pali seniori nk kobilića 5:0 (uz pomoć 4 seniora)
generalka uspješna pred topusko..idemo po pobjedu i po titulu!
dođite u subotu,bit će odlična tekma!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: