Pioniri: Stariji pioniri slavili, mlađi pioniri poraženi protiv NK Metalca

26. ožujka 2011.

 

Mlađi pioniri NK Lekenik

Polovičan uspjeh imali su danas pioniri NK Lekenika u dvobojima protiv vršnjaka iz sisačkog Metalca. U prvom dvoboju, mlađi pioniri poraženi su sa 4: 1, iako je ukupni dojam puno bolji nego što to govori rezultat. U samom početku utakmice, ovozimsko pojačanje iz NK Kupe, Matija Težački imao je krasnu priliku dovesti domaćine u vodstvo, ali završnica nije rezultirala slavljem. Potom su  gosti poveli 1:0. Uslijedilo je još nekoliko njihovih prilika, a potom je napadač Lekenika Luka Križanić zabio za 1:1 i veliko slavlje! Ipak, obrana nije izdržala i gosti su ponovo poveli. U nastavku podjednaka igra do sredine poluvremena, a tada gosti sa dva brza pogotka rješavaju pitanje pobjednika, a novi trener Lekeničana Mario Bušić do kraja utakmice pružio je minutažu svim igračima sa klupe.

 

Stariji pioniri NK Lekenik

U dvoboju starijih pionira, Lekeničani su slavili sa visokih 6:1. Početnih desetak minuta vidjeli smo dosta nesigurnih rješenja na travnjaku, a potom je mrežu gostiju fantastičnim pogotkom načeo napadač Leon Križanić! Nanizao je trojicu protivnika, a potom lijevicom svladao vratara gostiju. Igra domaćih igrača postala je sve tečnija i sigurnija i do kraja utakmice, gosti su primili još pet pogodaka.

Uskoro opširnije…

 

Slavlje nakon majstorije - Leon Križanić

Borbeni mlađi pioniri

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: