Juniori: Startali pobjedom

22. ožujka 2011.

NK Lekenik-NK Mahovo   4:1

Ovo je bila prva sluzbena(kup)utakmica u ovoj godini.Dojam na kraju je dobar jer smo pokazali napredak u igri u odnosu na prvu(Čulinec) utakmicu.Protivnik se pokušao nametnuti čvrstom i borbenom igrom , ali mi nismo ustuknuli, naprotiv već smo se nametnuli pas igrom i sa tri postignuta gola u zadnjih 15-ak minuta prvog poluvremena praktički riješili  pobjednika.Protivnik se na početku  drugog dijela pokušao agresivnijom igrom vratiti u utakmicu, ali osim izborenog  11-erca nisu ništa više uspjeli izboriti čak štoviše u tom periodu osim jednog postignutog gola propustili smo još nekoliko vrlo izglednih prilika( Zec,M. Majstorović, Cavrić), ali i ovako smo zadovoljni i IDEMO DALJE.

Sastav: 1.Sever, 2.F.Dorotić (od 61. Vidnić), 3.Težački (od 86. Kobi), 4.S.Dorotić, 5.Vidak, 6.Kocmanić, 7.Zec(od 86. Petričević), 8.Matković(od 71. I.Majstorović), 9.M.Majstorović, 10.Cavrić, 11.Ćosić(od 75. Balinčić)

Golove su zabili: Matković(25.), Zec(35.,70.), M.Majstorović(45.)

 

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

junior ožujak 22, 2011 u 21:19

ove godine gazimo sve po redu!! 😀

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: