Najava: Lekenik – Pešćenica u nedjelju

16. ožujka 2011.

Pred nama je zasigurno najbolji derbi Lekenika i Pešćenice. Dobrog nogometa, visokih tenzija, napetosti, navijača, smijeha, društva, preokreta, golova, akcija, poteza sigurno neće nedostajati u nedjelju. Prošla utakmica bila je fantastična, ova će biti još bolja.

Vidimo se obavezno!

{ 10 komentari… read them below or dodaj jedan }

clapton ožujak 16, 2011 u 23:31

Utakmicu mozete pratiti i na goal.hr =D

Odgovori

pesca 2 ožujak 17, 2011 u 21:04

Jel se igra u lekeniku ???

Odgovori

admin ožujak 17, 2011 u 22:33
sokol ožujak 18, 2011 u 19:24

Nadam se da će Pešćenica izvući remi i pomoć nama pa će prvenstvo bit neizvjesno do utakmice u Lekeniku derbi 1žnl Lekenik-Sokol

Odgovori

ajmoSvi ožujak 18, 2011 u 22:26

prvenstvo će biti gotovo već nakon 6. kola

Odgovori

trka ožujak 18, 2011 u 22:27

Pa mislim da bi bilo puno zanimljivije da bude malo neizvjesnosti

Odgovori

BlueWarriors ožujak 19, 2011 u 01:34

bolje se ne poigravati jer smo se tako prosle sezone poigravali s nekim remijima i onda jedan poraz i sve krene nizbrdo ma kako god jaka ekipa bila.

Odgovori

objetiv ožujak 19, 2011 u 11:37

Da bliži se derbi samo što je ovo derbi cijele lige jer svaka čast sokolu
ali ovo su dvije najkvalitetnije ekipe u ligi. Bez obzira na plasman
pešće no gledajući igračku kvalitetu to je jednostavno tako. Žao mi
je što drugi klubovi igraju u isto vrijeme da se uvjere u moje rijeći.
Ljudi ovo je Majka svih utakmica. Neka sve bude u pravom sportskom
ozračju i atmosferi koju jedino ova dva kluba mogu u ovoj ligi učiniti.
Treba napomenuti da nakon ovog derbija dugo neće biti službene utakmice ova dva kluba s obzirom da dećki iz lekenika idu u viši rang
tako da se ovo ne treba propustiti jer ko zna kad će se opet sresti u prvenstvu. Najviše zavidim igračima koji će sudjelovati u tome jer onaj ko to ne proba nezna šta je čar pravog istinskog derbija. vidimo se

Odgovori

sokol ožujak 19, 2011 u 17:29

Istina slažem se sa objetiv Sokol je danas odigrao 1:1 sa Radnikom i tako se pomirio sa prvim mjestom a po prikazanoj igri u današnjoj utakmici od 5 mjesta nadalje plasman,sretno Lekeniku u 4Hnl zasluženo će osvojit prvenstvo.Sokol

Odgovori

trka ožujak 19, 2011 u 18:26

Pobjednik treba biti ona momčad koja će moći opstati u 4.HNL. Prošle godine ušao je Banovac koji nije bio spreman kao ni Lekenik. Ove godine Lekenik je po mom mišlenju najzreliji. Imaju iskusnu momčad te mogu se još ako bude potrebe pojačati na ljeto. Kaj se tiče Sokola momčad je premlada i neiskusna. Još da sau vam ostali oni igrači možda bi i mogli konurirati Lekeniku ali s ovom momčadi Sokolu se neisplati ići u 4.HNL da bude tamo zgažen u svakoj utakmici.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: