Pripreme juniora: Čvrsto protiv Čulineca

6. ožujka 2011.

IMG_3601.JPG

Juniori Lekenika odigrali su svoju prvu utakmicu u 2011. godini u Zagrebu kod NK Čulinec.

NK Čulinec – NK Lekenik 1:1 (1:1)

Bila je to utakmica puna trke, akcija i pokušaja. Domaćini su bolje otvorili susret. Ukočenost naše obrane kaznili su u 20. minuti. Nakon gola lekeničani uspostavljaju ravnotežu te također sa nekoliko pokušaja vrebaju za izjednačenjem. Kako se odmor bližio tako je Lekenik podizao tempo utakmice. Bolju igru okrunili su u 40. minuti pogotkom Matkovića. Damir je pucao iz okreta sa ruba šesnaesterca te pogodio suprotnu nebranjenu stranu gola.

U nastavku domaći trener promijenio je nekoliko igrača pa tako da je Lekenik u nastavku dominirao ali nije bilo prave koncentrirane završnice. Kako je vrijeme odmicalo tako je trener Matković davao priliku igračina sa klupe. Zadnjih desezak minuta lekeničani su pali ali domaćini to nisu uspjeli realizirati iako su imali jedan do dva dobra pokušaja.

Zahvaljujemo NK Čulinec na ugodnom gostoprimstvu.

Za lekenik su nastupili: Sever, F. Dorotić, Vidak, S. Dorotić, Balinčić, Kocmanić, Cavrić, Težaćki, Matković, Ćosić, Zec.
Još su igrali: M. Petričević, Kobi, I. Petričević, Ivić, Marić, Sučić, Brodarić i Vidnić.

 

 

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

nk čulinec ožujak 7, 2011 u 20:44

zahvaljujemo na dolasku i odigranoj utakmici u Čulincu.
pozdrav od sportskih prijatelja iz Čulinca!!!!

Odgovori

JuniorLekenika ožujak 8, 2011 u 00:27

na ljeto kod nas

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: