Kup: Lekenik – Radnik (M) 4:1 + Slike

5. ožujka 2011.

U 4. kolu kupa NSSMŽ – Sisak Lekenik je pobijedio ekipu Radnika iz Majura rezultatom 4:1 (1:1). Utakmica je odigrana u Sisku na igralištu sa umjetnom travom te prisustvovalo je oko 75 gledatelja, većinom lekeničani. Lekenik je bolje otvorio susret. Turkman je imao jedan-na-jedan ali golman iz Majura brani. Nedugo zatim Radnik iz kontre prijeti ali golman Kovačić koncentriran. Majur iz slične kontre postiže pogodak za vodstvo u 20 minuti. Dominacija Lekenika unatoč negativnom rezultatu. Izjednačenje je stiglo u 40. minuti. Slobodni udarac sa lijeve strane izveo je Ferenček, a Kutleša nastavio glavu dovoljno da lopta skrene u nebranjeni dio mreže. Do kraja utakmica ekipa Majura ostala je sa ta dva udarca na gol. Lekenik u nastavku nastavio je sa dominacijom te bilo je samo pitanje vremena kada će Lekenik povesti. Za 2:1 zabija Novosel iz penala. Turkman danas sa nekoliko promašaja ipak zabija. Oslobodio se dvojice te lukavo nadmudrio golmana za 3:1. Golman je očekivao loptu na peterac, a Dario je pogodio uz samu stativu. Za 4:1 Kutleša je postigao svoj drugi pogodak. U zadnjih dvadesetak minuta ekipa Majura je potpuno potonula ali lekeničani to nisu uspjeli kazniti iako su imali četiri-pet šansi koje se ne smiju promašiti.

U drugoj utakmici koja se isto odigrala u subotu Pešćenica je pobjedila 3:0 ekipu Zrisnikog iz Odre.

Zapsnik sa utakmice

 

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: