Skupština potvrdila sve planove za 2011.

2. ožujka 2011.

U ugodnom ambijentu Društvenog centra Hermann Gmeiner, ove je subote održana redovna godišnja Skupština kluba. 60-tak gostiju i članova kluba, kroz vrlo detaljnu prezentaciju o prošlogodišnjim aktivnotima kluba izvjestio je predsjednik Ivica Kliček. Istaknuo je da je u 2010. godini napravljeno ili započeto najviše projekata u osam desetljeća dugoj tradiciji lekeničkog kluba. Postavljeni su reflektori na glavni teren, drenaža i automatsko zalijevanje, ograda i zaštitne mreže, a po ukazanoj prilici, izgrađena je i armirano-betonska tribina koju još treba završiti. Pomoćni teren je do pola stavljen u funkciju i koristi se za treninge, a dobio je rasvjetu i golove. U sportskom segmentu, implementirana je Škola nogometa sa voditeljom kao klupski prioritet, a seniori su jesen završili na prvom mjestu I. ŽNL, dok su juniori drugi.

U planu za 2011. godinu, predsjednik Kliček je naglasio posebno sportske i infrastruturne ciljeve. Pred seniorima je imperativ osvajanja naslova prvaka I. ŽNL i plasman u IV. HNL, a dok je za klub vrlo bitan skorašnji početak dogradnje klupske zgrade čime će se dobiti uvjeti za viši rang natjecanja. Jedan od glavnih ciljeva je završetak izgradnje pomoćnog igrališta, te nakon sezone sanacija glavnog terena. Tribina će se završiti prema mogućnostima. Članovi Skupštine prihvatili su sva izvješća i planove, a do manjih promena došlo je u Upravnom odboru. Dosadašnji članovi U.O.-a, Zoran Gregurić, Pavao Kardaš, Zoran Gregurić i Dubravko Štefulić na vlastiti zahtjev razrješeni su članstva u U.O.-u, a umjesto njih imenovani su Mario Sigur, Ivica Perović, Tugomir Brleković i Ivica Jantak. Na kraju Skupštine, sa pohvalama na brojnim aktivnostima i sjajnim rezultatima javili su se gosti, Ivan Kenig (predsjednik Općinskog vijeća), Damir Nogić, tajnik NSSMŽ-a, Miljenko Jergović (ispred Zajednice športskih udruga i klubova Općine Lekenik), Zlatko Posavec (NK Kupa Let.) i Dražen Malovi (navijačka skupina Blue Wariros). Nakon Skupštine uslijedilo je ugodno druženje uz švedski stol i neizbježne sportske teme.

NK_ LEKENIK_-_Plan_rada_2011

NK_LEKENIK_-_Izvjestaj_2010

(Klik za download)

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: