Pripreme: Segesta – Lekenik 3:2 (0:1)

2. ožujka 2011.

HNK Segesta : NK Lekenik 3:2 (0:1)
NK Lekenik je u srijedu odigrao I 7, posljednju  utakmicu u sklopu priprema za nastavak prvenstva. Protivnik je bio najjaci do sada, sisacka Segesta. Utakmica je odigrana po vrlo hladnom vremenu na igralistu sa umjetnom travom I ugodno je iznenadila svojom dinamikom I kvalitetom igre.
Prvo poluvrijeme proteklo je u izvanrednoj igri I potpunoj dominaciji Lekenika protiv igraca Segeste koji imaju manju minutazu u prvenstvu. Rezultat od 1:0 ne odrazava u potpunosti odnos snaga na terenu, buduci da su igraci Lekenika zapucali nekoliko izvanrednih prigoda. U drugom poluvremenu je trener Segeste ubacio 8 prvotimaca I Segesta je postepeno preuzela inicijativu I zasluzeno pobijedila. Medjutim, treba napomenuti da je Lekenik I u toj situaciji dobro parirao, bez obzira sto je trener Horvat takodjer izmijenio veci dio momcadi.
Na kraju, mozemo konstatirati da smo izuzetno zadovoljni nacinom na koji su igraci reagirali te da spremni ulazimo u nastavak prvenstva.
Golove za NK Lekenik su postigli Kutlesa I Komic.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: