Pripreme: Metalac (S) – Lekenik 3:2

20. veljače 2011.

U još jednoj od utakmica sa višeligašima Lekenik je izgubio 3:2 (2:1). Tokom cijele utakmice Lekenik je imao inicijativu ali dekoncentracija u napadu i posebice u obrani uzeli su danak protiv iskusnih domaćina. Sišćani su poveli sa 2:0. Prvi pogodak pao je iz kaznenog udarca, a drugi iz kontre. Lekenikčani su smanjili pokraj poluvremena pogotkom sa 11 metara. Siguran je bio Novosel. U drugom dijelu nastavak iste igre obje ekipe. Lekenik napada, a Metalac zabija. Ponovno kontra i Metalac vodi 3:1. Pred kraj utakmice Lekenik ima nekoliko pravih šansi ali samo Turkmanov udarac odsjeda u mreži. Sljedeća utakmica Lekenika je protiv Mraclina u srijedu.

Za Lekenik su igrali: Kovačić (Sigur, Belošević), Sekulić (Đurašin), Komić(Vrhovec), Perović (Dorotić), Komšić (Peršin), Stipaničev, Novosel, Ferenček (Kireta), Krpan (Gotovac), Kutleša (Ičanović), Turkman

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: