Pripreme: Pobjeda nad Turopoljcem

13. veljače 2011.

Nakon jucerasnje uvjerljive igre I pobjede protiv NK Rovisce, NK Lekenik je danas odigrao I drugu pripremnu utakmicu u kojoj je pobijedio 2:0. Protivnik je bio NK Turopoljac iz Kuca, clan 1. Zagrebačke županijske lige. U ovoj utakmici trener Horvat je dao od pocetka priliku mladjim igracima.
Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igri, uglavnom na sredini terena I bez izglednijih prilika za pogodak. Medjutim, u drugom poluvremenu su nasi igraci u potpunosti preuzeli kontrolu I utakmicu mirno priveli kraju.
U ovoj utakmici za seniorsku momcad odigrali su juniori Vidak, Cosic te debitanti  Cavric,  Zec i Matkovic.

Sastav NK Lekenik: Kovacic (Belosevic); Sekulic; Persin; Perovic; Vidak (Cavric); Majstorovic (Zec); Durasin; Gotovac (Cosic); Kireta; Icanovic; Ferencek I (Matkovic).

Strijelci: 0:1 Kireta 58′ (11 m); 0:2 Cosic 78′

Sljedeću utakmicu Lekenik igra u Kurilovcu protiv Udarnika. Utakmica se igra u srijedu. Točna satnica nije točno određena. Očekuje se poslije 18 sati.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

spiro veljača 13, 2011 u 20:24

Šteta što nisam moga da vidim ovu utakmicu. Sigurn je bilo ljijepo gledati mlade snage Lekenika.

spiro veljača 13, 2011 u 20:25

Pešćenici su od njih dan prije izgubili 1:0 🙂