Pobijeda u GG

28. studenoga 2010.

Mladost Gornja Gračenica – Lekenik 0:6 (prekid u 20. minuti)

Match

Mladost GGLekenik

0 - 6

15. Match Day

18. studenoga 2018., 13:30

Gornja Gračenica

Teško se može reći da je ovo bila utakmica, više egzibicijski susret domaćina Mladosti i Lekenika. Najzanimljiviji dio susreta bio je dali će se ekipa domaćina skupiti. Nakon kratkog natezanja ipak se skupilo 7 neustrašiva domaća igraća da zaigraju protiv Lekeničana. Igralo se nešto manje od 20. minuta kada se “ozlijedio” domaći igrač te sudac je morao prekinuti susret. U tih nešto manje od 20. minuta lekeničani su zabili šest pogodaka: Komić glavom, Kireta, Prskalo, Novosel te Ferenček dva. Rezultat je mogao biti i veći da je lekeničanima koncentracija bila na nivou.

Uvjeti za igru bili su temperatura oko ništice, puhao je vjetar, kišilo je i teren na nekim mjestima mogao se proći samo uz  opremu za ribiče.

Čestitke igračima i trenerima na pobjedi i naslovu jesenskog prvaka I.ŽNL 2010/2011.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

Blue Warriors studeni 28, 2010 u 17:40

to je to!! najjači smo!! 😀

Odgovori

pešćenac studeni 28, 2010 u 19:18

čestitam momci !!!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: