Jesenska sonata

20. studenoga 2010.

Match

JasenovacLekenik

0 - 4

14. Match Day

18. studenoga 2018., 13:30

Jasenovac

Lekeničani su nastavljaju rutinskim pobjedama pred samim krajom polusezone. Danas je nastradala ekipa Jasenovca iz istoimenog mjesta. Jasenovac – Lekenik 0:4 (0:0).

Bila je to uvjerljiva pobjeda gostiju koja nakon prvog poluvremena nije bila vidljiva. Domaćini su imali zadaću da prime što manje pogodaka. Utakmica koja je do samog konca prvog poluvremena izgledala na subotnju uspavanku. Kad u zadnjem napadu Novosel se probio na desnoj strani.  Namjestio si loptu na lijevu nogu te pucao na suprotnu stranu. Nažalost pored gola. Vlado Horvat nije mogao računati na sedmoricu standardnih te u 18. minuti pridodao se i Tomislav Kutleša nakon vrlo grubog starta nad njemu domaće “petice”.

Drugo poluvrijeme je priča iz bajke. Lekeničani su kao vjetar zaobilazili domaće igraće. U 52. minuti  Krpan je izveo korner te lopta odsjeda, između domaćih visokih braniča, na glavu Kirete. 0:1. Lekeničani nastavljaju sa pritiskom. Domaćini su izgubili sve konce igre te to lekeničani kažnjavaju u 65. minuti. Kireta je povukao, dodao Sekuliću na bok te je vrlo precizno nabacio u peterac gdje Ferenček glavom puca u golmana ali ipak odbijenu loptu sa zemlje gura u mrežu. 0:2. Domaćini izgledaju izgubljeno dok Lekenik igra jednu od najboljih utakmica. Vrijedi napomenuti da domaćini nisu uputili nijedan udarac na gol Sigura tokom cijele utakmice. U 72. minuti Prskalo se oslobodio branića te zapucao na gol. Domaći vratar brani. Do odbijene lopte Tomislav je najbrži te pogađa za 0:3. 50. pogodak Lekenika ove sezone.  Lekeničani malonogometnim potezima izbacuju domaću obranu. Jedan od uspješnih akcija bila je u 80. minuti kada Novosel pogađa za konačnih 4:0.  Tim pogodkom izbija na čelo najboljeg strijelca Lekenika sa 11 pogodaka.

Rezultat je mogao biti i veći ali nije bilo potrebe. Nova tri boda donosimo u Lekenik.

Zapisnik

Zadnju ovosezonsku utakmicu Lekeničani igraju protiv Mladosti iz Gornje Gračenice u gostima sljedeće nedjelje.

{ 5 komentari… read them below or dodaj jedan }

pešča studeni 20, 2010 u 20:11

čestitam na pobjedi dođite bodriti nas u nedelju.

Odgovori

Blue Warriors studeni 21, 2010 u 19:31

I naprijed plavi,pjesma se ori,
bodri vas cijeli stadion,
tisuće srca,
sad za vas kuca,
jer Lekenik je šampion!
Ale ale, ale ale, ale ale!!!!!!!!!

bravo dečki!!

Odgovori

navijač studeni 22, 2010 u 11:09

Čestitke na osvojenom naslovu jesenskog prvaka.

Odgovori

BlueWarriors studeni 23, 2010 u 00:36

u GG idemo to proslaviti.

Odgovori

Super si ! studeni 25, 2010 u 12:21

ovce na nasipu ,,hahahahahah 🙂

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: