Sokol – Lekenik 1:1 (0:1)

6. studenoga 2010.

Nogometaši Lekenika odigrali su mizernih 1:1 u Velikoj Ludini kod drugoplasiranog Sokola.

Lekenik je u prvom dijelu bila puno nadmočnija momčad. Imali su inicijativu i dvije vrlo izgledne prilike koje nisu završile u mreži domaćina. Ipak najveći problem domaćina je vrlo nestabilna obrana. Pa tako u 26. minuti dugo ispucavanje Sigura, lopta pada u u protivničkom šesnaestercu kada domaći stoper štopa loptu upotrebom ruku. Siguran realizator jedanaesterca bio je Novosel. Lekeničani su nastavili sa inicijativom ali ništa da promijeni rezultat. Domaći bez ispaljenog metka.

U drugom dijelu suci pokazuju nesigurnost te da nisu dorasli ovakvoj utakmici. Sudačka trojka je Nikola Grgurić, Dragoslav Iličić te Radovan Miško. Vlado Horvat nije mogao računati na četvoricu standardih, Turkmanu i Komšiću pridodali su se Majstorović i Krpan. Također Kutleša i Ferenček igrali su ozljeđeni tako da baš i nismo mogli puno toga očekivati od ove utakmice. Ekipa Sokola se probudila te pokušavala je u par navrata ugroziti Sigurov gol. Šah-mat poziciju za Lekenik imao je Novosel u 50. minuti kada izbija jedan-na-jedan sa domaćim vratarom ali vratar brani. Nakraju je te situacija bila ključna. Igrači Sokola igraju dugim loptama, zadnja linija Lekenika sigurna ali u 67. inuti na takvu loptu ide Domitrović, domaći napada radi prekršaj na lekeničkom stoperu, on upučuje loptu glavom prema napred gdje u zaleđu prima domaći napadać loptu te matira Sigura za 1:1. Velika pogreška sudaca na štetu Lekenika. Do kraja utakmice nismo odigrali ništa u napdau kako i domaćini.

Ipak imamo dva boda više, pokazali smo da smo puno bolja momčad i idemo dalje. Preostaju nam još tri utakmice sa dosta nepredvidljivim momčadima. Devet bodova su imperativ. Doma Slavonac iz Lipovljana sljedeću nedjelju. Zatim idemo u Jasenovac te za kraj dočekujemo Mladost Gornju Gračenicu koja je danas izgubila rezultatom 6:0 u Jasenovcu kod istoimenog protivnika. Danas u nedjelju igraju trećeplasirana ekipa sa četvrtoplasiranom ekipom.

Zapisnik

IMG_3355.JPG

{ 12 komentari… read them below or dodaj jedan }

Đuro studeni 6, 2010 u 18:57

nema veze..idemo po naslov prvaka..sokol je puno slabiji od nas,pobjediti cemo ih doma..

Odgovori

sokol52 studeni 6, 2010 u 19:01

ohooooo

Odgovori

Đuro studeni 7, 2010 u 17:00
Đuro studeni 7, 2010 u 17:01
sokol52 studeni 7, 2010 u 18:49

gdje nestane jučerašnji naslov !!!!!! bolji jeste ali ne i jučer, kada ste u drugomdijelu jedamputa prošli centar, “svaki cigo svoga konja hvali”. tekst nije realno napisan ?????????????? rezultat realan…. čestitam””’

Odgovori

Rubinjo studeni 7, 2010 u 19:06

pa di piše da smo prošli centar više puta u drugom dijelu. Pa jedino je to mogo napisati kad bi sve ostalo bilo o sucima. O rezultatu i sucima neću pričati ali obje ekipe mogu biti sretne sa rezultatom

Odgovori

Đuro studeni 7, 2010 u 23:24

budite sretni s rezultatom,jer iz lekenika cete otici bez bodova..

Odgovori

pešča studeni 8, 2010 u 16:02

pozdrav iz pešče za obje ekipe na proljeće maznućemo vas da vas malo spustimo na zemlju zvijezdice

Odgovori

BlueWarriors studeni 8, 2010 u 23:02

eee ove najvise volimo. pešćo znaj,svemu je kraj.

Odgovori

beer boys topusko studeni 9, 2010 u 09:01

što se tiče drugog derbija:

‎07.11.2010. I ŽNL 12.kolo
TŠK 1932 – NK TOPUSKO 2:1 (0:0)
TOPOLOVAC-Stadion Park grofova.Gledatelja 100.
Sudac:Nenad Boršić(Sisak).Pomočnici:Damir i Vladimir Kos(oba Kutina).Delegat:Zlatko Vincek(Sisak)
Strijelci:Sever 82,Kvesić 85 / Iv.Krmpotić 66

Sramotno suđenje u prvom poluvremenu, igrač tšk-a objema rukama izbija loptu iz peterca i sudac ne sudi čisti penal!!! Sramota!
Na kraju prokockali sigurnu pobjedu u zadnjih 8 minuta! Šteta…
Bit će tu još svega, nije Lekenik tako siguran za prvo mjesto. Samo da to suđenje više ne utječe ovako na rezultate jer onda ni ta borba za prvaka nema smisla kad se ovako zakidaju neki takmaci.

Odgovori

Rubinjo studeni 9, 2010 u 10:40

sad znate kak je nama bilo prošle sezone i sad u Ludini.

Odgovori

popaj i oliva studeni 13, 2010 u 18:53

Odgovor sokolu52(sa jednim tjednom zakašnjenja):
Da za vas sude svi suci u Kutini i okolici, nećete dobiti prvenstvo. (Jedino ako vam je Mamić predsjednik kluba)

Pozdrav prijatelju, vidimo se na proljeće 🙂

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: