Repušnica ostaje nesavladana

24. listopada 2010.

Nogometaši Lekenika odigrali su 2:2 sa domaćom ekipom Mladosti u Repušnici. Utakmica koju su obilježili loš, blatnjav, skliski teren te preokreti ali i pogreške i preštri startovi. Sve u svemu moramo ovu utakmicu ćim prije zaboraviti ali i pročitati pouku te analizirati ju i da se više ne ponovi.

Ponovno smo nabrzinu primili pogodak. Tekla je 6. minuta kada loša predaja Kutleše u napadu. Krenula polukontra domaćina. Jedini je Komić izašao na napadača ali nije uspio u naumu. Napadač je zatim izbio pred gol Sigura i bez problema ga matirao. Loš i blatnjav teren nije išao na ruku nijednoj ekipi. Lekeničani su opasniji i imaju inicijativu tokom cijele utakmice. Kutleša prednjači sa promašenim šansama. Kireta i Novosel također su imali fantastične prilike ali lopta je otišla tik pored gola ili ju je obranio domaći vratar. I onda bomba Siniše Ferenčeka sa ruba šesnaesterca. U 37. minuti korner za Lekenik. Lopta dolazi na volej te lopta odsjeda na suprotnoj strani mreže. Pokušali su lekeničani da postignu i drugi gol ali na ovakvom terenu teško. Imali su i domaći priliku za ponovno vodstvo ali Majstorović izbija sa crte. Nemožemo biti zadovljnio poluvremenom.
U drugom dijelu ozlijeđenog Kutlešu je zamijenio mladi Sekulić. Lekenićani nastavljaju sa istim ritmom ali sada je lopta stalno na domaćoj polovici. Prvo je imao Đurašin fantastičan prodor na lijevoj strani ali domaći branič u zadnji čas izbacuje. Novoselov udarac odlazi preko vrata. Otvorila se prilika za da neometano cilja i puca ali ništa od toga. I onda u 54. minuti Ferenček primio loptu tridesetak metara od gola, namjestio se na šut i opalio po golu. Neobranjivo za vratara. Preokret u režiji Siniše Ferenčeka. 1:2 vode gosti. Lekeničani stišću ali nema preciznosti u završnici. Koliko smo imali inicijativu ide u prilog i da je domaćoj ekipi trebalo 28. minuta u drugom dijelu da dođe do gola. I onda kada su tri boda bili u džepu, džep je imao malu rupu koja je popustila u 89. minuti. Još jedan izlet domaćina u šesnaesterac Lekenićana. Domaći napadač probija obranu. Domitrović, ušao pet minuta prije, ga prati, Sigur par koraka od gola te napadač udara.Lopta prizemno lagano zaobilazi Alena i završava iza crte. Nakon toga sudac odsvirao kraj.

Repušnica ostaje nesavladana

Nogometaši Lekenika odigrali su 2:2 sa domaćom ekipom Mladosti u Repušnici. Utakmica koju su obilježili loš, blatnjav, skliski teren te preokreti ali i pogreške i preštri startovi. Sve u svemu moramo ovu utakmicu ćim prije zaboraviti ali i pročitati pouku te analizirati ju i da se više ne ponovi.
Ponovno smo nabrzinu primili pogodak. Tekla je 6. minuta kada loša predaja Kutleše u napadu. Krenula polukontra domaćina. Jedini je Komić izašao na napadača ali nije uspio u naumu. Napadač je zatim izbio pred gol Sigura i bez problema ga matirao. Loš i blatnjav teren nije išao na ruku nijednoj ekipi. Lekeničani su opasniji i imaju inicijativu tokom cijele utakmice. Kutleša prednjači sa promašenim šansama. Kireta i Novosel također su imali fantastične prilike ali lopta je otišla tik pored gola ili ju je obranio domaći vratar. I onda bomba Siniše Ferenčeka sa ruba šesnaesterca. U 37. minuti korner za Lekenik. Lopta dolazi na volej te lopta odsjeda na suprotnoj strani mreže. Pokušali su lekeničani da postignu i drugi gol ali na ovakvom terenu teško. Imali su i domaći priliku za ponovno vodstvo ali Majstorović izbija sa crte. Nemožemo biti zadovljnio poluvremenom.
U drugom dijelu ozlijeđenog Kutlešu je zamijenio mladi Sekulić. Lekenićani nastavljaju sa istim ritmom ali sada je lopta stalno na domaćoj polovici. Prvo je imao Đurašin fantastičan prodor na lijevoj strani ali domaći branič u zadnji čas izbacuje. Novoselov udarac odlazi preko vrata. Otvorila se prilika za da neometano cilja i puca ali ništa od toga. I onda u 54. minuti Ferenček primio loptu tridesetak metara od gola, namjestio se na šut i opalio po golu. Neobranjivo za vratara. Preokret u režiji Siniše Ferenčeka. 1:2 vode gosti. Lekeničani stišću ali nema preciznosti u završnici. Koliko smo imali inicijativu ide u prilog i da je domaćoj ekipi trebalo 28. minuta u drugom dijelu da dođe do gola. I onda kada su tri boda bili u džepu, džep je imao malu rupu koja je popustila u 89. minuti. Još jedan izlet domaćina u šesnaesterac Lekenićana. Domaći napadač probija obranu. Domitrović, ušao pet minuta prije, ga prati, Sigur par koraka od gola te napadač udara.Lopta prizemno lagano zaobilazi Alena i završava iza crte. Nakon toga sudac odsvirao kraj.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: