Stariji pioniri/ Sloga Maris – Lekenik 1:4

13. listopada 2010.

Na zajedničkom gostovanju mlađih i starijih pionira u Jazavici kod Novske, rezultatski puno bolje su prošli stariji pioniri. Oni su pobijedili Slogu Maris sa 4:1. U jazavici nas je dočekao loš teren i čvrsti domaćini. U prvom poluvremenu rezultat je bio 1:1. U nastavku smo krenuli čvršće i odlučnije te uspijeli na kraju pobijediti. Pobjeda je izborena puno teže nego što to sugerira krajni rezultat. Ipak, moramo biti jako zadovoljni jer smo ne teškom gostovanju osvojili tri boda. Golove su postigli Leon Križanić 2, te Matija Ivančić i Renato Čihor po 1. U subotu smo domaćini i dočekujemo Segestu. Nadamo se da ćemo prikazati dobru igru protiv renomiranog protivnika i na kraju osvojiti tri boda.

Trener Igor Rožić

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: